LEGALIZACE 2014!

Přijďte taky protestovat proti nesmyslné prohibici konopí.Nejdříve bude sraz všech lidí, kteří chtějí pochodovat Prahou směr Parukářka.

V pochodu nechybějí vozy s bednama, šílená spousta rozličných druhů vyhulů, obecně panuje úžasná nálada, kterou snad necejtim nikde jinde a všude je slyšet opojná rytmika reggae. Ale to hlavní podle mě však následuje na Parukářce, kde je velká stage, fakt hodně obchodů s nejrůznějšími konopnými produkty, od semínek po zmrzlinu, a všude okolo spooouusta místa,kouře a dobře naladěnejch lidí.Večer pak program finishuje,minulej rok to bylo neco fakt dobrýho, potom se můžete odebrat třeba do Bunkru, kde pokračuje after-party a nebo letět pěkně v oblacích domů :) Každopádně se stavte! Legalize!

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/514908561906224/?fref=ts

Kwothe

Šéfredaktor rubriky konspiračních témat

Čau, jsem člověk zhnusený politikou a elitářstvím tohoto světa. Snažím se hledat zlatou střední cestu v "konspiračních" teoriích a tím se i blížit pravdě. Rád a s láskou pěstuji konopí, čtu knihy, účastním se demonstrací, které mají smysl, také rád jezdím do přírody, na fesťák či koncert.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>