Pád budovy Světového obchodního centra č.7 (WTC7)

Začal bych nejspíše oficiální verzí, která vysvětluje zřícení budovy WTC7, abyste si mohli později udělat obrázek o tom, jak neskutečný to je blábol a porovnat to s verzí konspirační. Přičemž konspirační verze je mnohem věrohodnější, než-li oficiální.

Oficiální vyjádření hovoří o tom, že budova WTC 7(ocelová konstrukce) spadla kvůli požárům kanceláří a jejich vybavení. Ne kvůli letadlu. Ne kvůli bombě, ale kvůli prostému požáru, který jak doložím níže videi, opravdu nemohl být tak drastický..když prakticky žádný nebyl.
Alespoň co si pamatuji já z té doby, tak v Česku se ani nevědělo o nějaké třetí budově, což už samo o  sobě je celkem divné, protože byla taky celkem vysoká a mám pocit, že je to neméně důležité sdělit v médiích, které sleduje skoro každý.

Takže oficiální stanovisko – kolaps budovy způsoben požárem.

Teď takzvaná „konspirační“ teorie.

Budova byla řízeně stržena, takže žádný požár, ale nějaká výbušnina, zřejmě termit.
Pro tuto teorii se postavili doslova tisíce architektů a inženýrů z celhéo světa, zakládají se dokonce hnutí architektů za obnovení procesu šetření pádu budovy WTC7 a ostatních dvou budov. Stejně jako sou nespočetná hnutí normálních lidí a pozůstalých po obětech celého 11. září. Ovšem všechno je stále nějakým stylem drženo tak nějak dál, jakoby už to bylo vyřešené a nebylo, co dál zkoumat (přitom při vyšetřování nebylo pátráno po výbušninách a nebyly brány ohledy na důkazy o přítomnosti nezreagovaného nanotermitu v částečkách prachu)
mass media i americká vláda dál dělá, že ty dukazy ani teorie neexistují.

Ale architekti, jež sou členy výše zmiňovaných hnutí napadají už základ oficiální verze a to je zřícení ocelové budovy postavené, tak aby v neposlední řadě odolala požárum či požárem kancelářského vybavení. Říkají (a každému normálnímu člověku je jasné), že by nemohla vzniknout taková tepolota, aby se tavila ocel a že roztavené oceli tam bylo spousty viz. obrázek.

11 září
Dál a to mně doopravdy přesvědčuje, jsou záběry pádu budovy, kde není vidět žádný požár, ale je vidět, jak se nádherně složí do sebe, přičemž nepoškodí žádnou z okolních budov.
Zde přikládám video, ve kterém nejdříve vidíme pár záběrů řízených destrukci a poté uvidíme pád WTC7 způsobený „požárem“.

Na to skoro nelze nic říct…nebo ano?
Tady bych se pozastavil a zkusil trošku představit, co je nanotermit a jak působí, no a pro zastánce oficialní teorie to budu brát chvíli jako oni a budu napadat onu konspirační teorii.

Takže dámy a páni, nebudu vás nudit nějakým chemickým složením nanotermitu, spíše vám ukáži jeho účinky a použití.
Takže krátce nanotermit je sloučenina z termitu namíchaného mnohem dokonalejšími metodami a je ve formně jemného prášku používán pravděpodobně armádou, protože proč nahrazovat termit nanotermitem, který při své reakci dokáže uvolnit energii větší než legendární dynamit
a jeho plamen hoří až 3000 stupňovým plamenem. Je zajímavé, že i normální termit se může proříznout ocelí jako máslem, zde kýžený důkaz. Zdroj je opravdu vědecký :)

Je jasné, že super nebo nanotermit(narazil jsem na oba názvy) by si s ocelovou konstrukcí, rozmístěn na správných místech pohrál jak nic. Takže to asi k termitu ve schizofrenim rozhovoru sám se sebou přednesu důkazy o přítomnosti této látky.

A dále bych chtěl poukázat na velice kuriozní reportáž BBC a to v tom smyslu, že o pádu WTC7 informovala o několik minut dříve, než kní došlo… těch minut bylo víc než 10 ( asi tam mají Vlastíka Plamínků).

Je to jen další ze zarážejících nesrovnalostí v oficiální verzi, kterých je jak vidíte dostatek. Šlo by to nejspíš dost dobře použít jako důkaz o tom, že se britská vláda spolu s BBC podíleli na mediální kampani, kterou už každý zná – Usáma sem, Usáma tam, jeskyní muž, co řídí obrovskou teroristickou organizaci.

A  teď k otázkám

Pokusil jsem se přijít na nejaké, které budou neutrální a neovlivněné mým přesvědčením:

 

Jaké jsou důkazy o přítomnosi termitu?
Jak už jsem zmínil, částečky prachu obsahovali nezreagovaný termit, dál tu máme roztavení ocele, které je pro termit typické, haldy poloroztavených traverz začali samozřejmě, co nejdříve odvážet náklaďáky a kdesi se likvidovali. No a pak tu máme podivuhodné sesunutí budovy, jakoby chtěla sníst sama sebe, přičemž takovéto zřícení bez použití výbušnin není možné, takhle prostě baráky nepadají.
Lidé na různých videích také popisují že před padem budovy slyšeli výbuchy, na některých materiálech, je dokonce z úst hasičů řečeno, že budova bude stržena a rázem na to se zřítí.

 

Proč by někdo něco takového vůbec dělal?
Budovy WTC obsahovaly azbest – renovace by stála jmnění. Pak je zde taky asi největší dopad této události a to ten, že se tím znovu rozpoutala válka na středním východě, na což ropné společnosti bankéři a bůhvíco ještě za pakáž čekali. A to už je známý scénář, země za zemí upadají do chaosu a tyranie, která obvykle zrodí nejakého sadistického diktátora. VIVA Amerika. Larry Silverstein, majitel budov, vydělal na pádu dvojčat kvůli pojistce miliardy.

 

Kdo to udělal?
Jelikož se letouny dostaly do takových to míst a nebyly sestřeleny, tak je logické, že v tom má prsty armáda, dále v tom jistě musí mít podíl i nějaký ten mediální magnát spiše však skupina magnátů, která kontroluje media protože okamžitá mediální masáš alias Usáma bin Ladin, všemocný jeskyní muž neustále unikající celému světu a posílající vydeo za videem se vzkazem že nás všechny zníči.Pak tam jednoznačně musela svoji roli hrát policie, protože bez ní by to tak hladce prostě nešlo. Už výše zmíněné vyšetřování přehlíželo totiž hromady důkazů. Ještě tu máme ubohého majitele budov, který mimochodem žaloval pojištovnu, za to že mu nechtěla vyplatit pojistku dvakrát, protože podle něj se jednalo o dva útoky zvlášt kvůli útokům 2 letadel. A nakonec si tam určitě zahrál i nějaký ten politik..nedivil bych se, kdyby skoro všichni, ale politická střecha tam prostě být musí.

 

Jak by do toho mohla být namočená BBC?
To jsou otázky. Přece kdyby si chtěl někdo otočit veřejnost proti někomu pomocí medií, tak by se snažil využít právě BBC.Další ránu oficiální teorii zasadil sám (asi ne moc chytrý) vlastník budov Larry Silverstein, když v rozhovoru v roce 2002 pro BBC řekl, že o stržení budovy WTC7 věděl předem.

 

Kwothe

Šéfredaktor rubriky konspiračních témat

Čau, jsem člověk zhnusený politikou a elitářstvím tohoto světa. Snažím se hledat zlatou střední cestu v "konspiračních" teoriích a tím se i blížit pravdě. Rád a s láskou pěstuji konopí, čtu knihy, účastním se demonstrací, které mají smysl, také rád jezdím do přírody, na fesťák či koncert.

Komentáře ke článku “Pád budovy Světového obchodního centra č.7 (WTC7)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>