11. září 2001 – úvod

8:14- Let United Airlines č. 175 dostává povolení ke startu a vzlétá z Bostonu směr Los Angeles. Tímto začíná jeden z největších zločinů proti vlastním lidem v tomto tisíciletí.

 

11. září je velmi diskutované téma napříč všemi společenskými vrstvami. A proč? Jak je možné, že u tohoto incidentu okamžitě vylezlo napovrch velké množstvý pochybností a odlišných vysvětlení? Myslím si že to tuším..prostě to přehnali.
Nazývejme je zatím pouze „oni“. Opravdu to přehnali. Mám pocit, že není možné ututlat a pokřivit tak světoznámou událost, jako je 11.září 2001. A to ani pomocí prakticky neomezené medialní kontroly nad svou vlastní zemí a částečně i světem.

Oficiální verze zní takto:
Útoky z 11. září 2001 byly sérií koordinovaných teroristických útoků, které se uskutečnily 11. září 2001 ve Spojených státech amerických.Podle oficiálního vyšetřování 19 mužů spojených s militantní islámskou organizací al-Kájda uneslo 4 letadla letící na komerčních linkách společnosti American Airlines a United Airlines.Dvě z nich (American Airlines č. 11, United Airlines č. 175) narazila do věží Světového obchodního centra v New Yorku, zabila všechny na palubě a další lidi uvnitř budov.Obě zasažené budovy se do dvou hodin zhroutily, zničily blízké budovy a další poškodily. Třetí letadlo (American Airlines č. 77) narazilo do Pentagonu, sídla Ministerstva obrany USA v hlavním městě USA,Washingtonu, D.C. Čtvrté letadlo (United Airlines č. 93) se zřítilo v neobývané oblasti v Pensylvánii po souboji mezi teroristy a pasažéry o ovládnutí letadla. Letadlo letělo na Washington, D.C. a spekuluje se, že mělo za cíl zasáhnout Bílý dům a nebo americký Kapitol.

Toto vysvětlení najdete pokud do vyhledávače zadáte 11 září… Ovšem už na méně stránkách se dočtete, že Amerika po tomto incidentu vyhlásila tkzv. válku proti terorismu, doma i v zahraničí.a to byl geniální tah…
Ptáte se proč geniální? Sledujte. Začneme méně známým PATRIOT Actem .Americkým lidem vládl obrovský strach.
Amerika je přece nepřemožitelná, jak se tohle mohlo proboha stát?! Nepřijdou další?
Nějak tak to muselo vypadat a právě této paniky využili politici k zavedení PATRIOT Act.
Když se podíváte, co říká není vám do smíchu. Dává CIA a policii obrovské pravomoce, pokud uznají nebo jim někdo řekne, že by jste mohl, nebo nedej bože jste terorista. Agentům FBI a policii umožňuje prohledávat tvůj domov a kancelář bez tvého vědomí, vládě tajně instalovat odposlouchávací zařízení na tvůj telefon či počítač a sledovat tvůj pohyb na Internetu, tajná vyšetřování tvých bankovních záznamů, kreditních karet a další finanční záznamy, tvých zdravotních záznamů, cestovních a obchodních aktivit. Dále je opravňuje k zmrazení fondů a majetku bez předchozího upozornění a bez možnosti se odvolatToto vše na vás mohou použít, pokud by jste byl „terorista“. Dá se říci, že USA rozjelo válku i proti vlastním lidem a pouze šílenci a opravdu hodně vymyté americké mozky věří, že tento zákon skutečně je na obranu lidu.
A teď k něčemu ještě horšímu, co následovalo po 11 září – válka s terorismem. Začala vlastně ihned po pádu dvojčat, kdy vláda i mass media mněla naprosto jasno, kdo to byl. Ach ano, byl to ten strašlivý zlosyn zabalený v plence a trempující po horách se svým věrným kalšníkovem a barvy neustále měnícím vousem. Moje nejoblíbenější televizní postavička, ale taky opravdu nemístný a krutý žert. Ve jménu dopadení tohoto muže byli do Afgánistánu a Iráku vyslány americké jednotky. Bojovat proti Al-kaidě (kterou financuje CIA), ničit domy, zabíjet civilisty a zvyšovat produkci opia na tak obrovskou hranici, že dnes pochází skoro 80 procent heroinu právě z Afgánistánu.

Samozřejmě, že v televizi vám ukážou párkrát záběr, jak vojáci šlapou, nebo pálí, nebo jinak likvidují pole s opijem, ale už vám neukážou tísíce hektarů jiných polí, které sami dokonce snad i brání.

Pojďte s námi prozkoumat a zjistit, jak to vlastně s 11. zářím je. Co způsobilo a co stále způsobuje.

 

Kwothe

Šéfredaktor rubriky konspiračních témat

Čau, jsem člověk zhnusený politikou a elitářstvím tohoto světa. Snažím se hledat zlatou střední cestu v "konspiračních" teoriích a tím se i blížit pravdě. Rád a s láskou pěstuji konopí, čtu knihy, účastním se demonstrací, které mají smysl, také rád jezdím do přírody, na fesťák či koncert.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>