Terorismus v Česku?

Nejdřív jsem tomu nevěnoval nejmenší pozornost, ale díky tomu jsem zřejmě špatně odhadl informaci skrývající se pod titulkem. Nevšiml jsem si, že chudák pan Džamal je už po smrti a myslel jsem si, že bomba byla odstraněna a nevybuchla, ale když jsem se začínal trochu nudit, řekl jsem si, proč si to nepročíst a to, co jsem se vyčetl mi vyrazilo dech.

Vybuchla bomba, která byla umístěná pod trezorem v budoucím palestinském velvyslanectví a zahubila palestinského velvyslance Džamál Muhammad Džamál, který sejf otevřel. První co mně zarazilo uplně nejvíc ze všeho, bylo prohlášení vlády a prezidenta české policie že: „incident ZCELA JISTĚ NEBYL TERORISTICKÝM ÚTOKEM“. Ach bože co to je za nechutnou zvratkami páchnoucí lež? Pan předseda vlády Rusnok dokonce říka, že šlo o neštastnou náhodu :D :D.  To je, jako kdybych šel po ulici a přišel by ke mně člověk se zbraní a napálil mi to do xichtu, páč podle pana Rusnoka by to asi byla taky neštasná náhoda a nikoliv vražda.

Ale je absurdní jak může nestatná náhoda bouchnout!  Tohle je 100% práce organizované skupiny, nemyslým tim žádnou Al-Káidu nebo teroristy, co nám media furt předhazujou, spíš bych věřil informaci, která se pomalu šíří mezi novináři, že v tom má prsty Mosad (jedna podle mně z nejnebezpečnější organizací na světě,stejně jako KGB nebo CIA) a to kvůli přednášce,  jež proběhla nedávno v Praze a pojednávala o rasistické politice Izraele. Jako další důkaz, podle mě podporující verzi o teroristickém útoku, je fakt, že trezor přivezli noc před výbuchem. To také okamžitě vede k domněnce, že tam byla výbušnina nejspíš vložena firmou. co trezormontovala. A já se ptám proč nebyla prošetřena firma, co montovala trezor a proč je hned od začátku do lidí cpáno, že zcela určitě nešlo o teroristický utok? Pořád si neumím představit, kolik peněz dostali, aby jim bylo jedno že umírají jejich lidé z jejich země.

Kwothe

Šéfredaktor rubriky konspiračních témat

Čau, jsem člověk zhnusený politikou a elitářstvím tohoto světa. Snažím se hledat zlatou střední cestu v "konspiračních" teoriích a tím se i blížit pravdě. Rád a s láskou pěstuji konopí, čtu knihy, účastním se demonstrací, které mají smysl, také rád jezdím do přírody, na fesťák či koncert.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>