Californication

Včera jsem po dlouhé době zase koukal na Californication, tedy ne že by to včera bylo po dlouhé době, ale po dlouhé době jsem opět viděl poslední díl třetí série. Moje přítelkyně to totiž nikdy neviděla, tak na to teď koukam s ní.

Vždycky když na ten díl koukam, tak nevim jestli to je náhoda, ale vždycky sem zhulenej a uplně vždycky u toho dílu brečim!! Včera teta poprvý ne, protože sem nechtěl, jak přítelka vidí, jak brečim jak malá holka, ale měl sem solidně na krajíčku! Když se na ten díl podiváte jen tak, je to o ničem! Musíte si s Hankem Moodym projít celý ty tři série sraček, co se mu stanou! Californication je jeden z mála seriálů, který mě fakt dokážou nasrat tim, co se tam stane, ale stejně prostěkoukam dál!
Hank v podání okouzlujícího Davida Duchovnyho (Akta X) je spisovatel z New Yorku, který bydlí v Los Angeles, kde také bydlí jeho dcera Becca (nepříliš známá Madeleine Martin) a jeho životní láska a matka Beccy Karen, kterou hraje naprosto okouzlující Natascha McElhone (City of Ghosts ale proslavená především seriálem Californication), v jejichž přenádherných modrých očích se absolutně ztratíte!!
Hank je sen každýho člověka na planetě! Holky s nim chtěj spát a chlapi chtěj bejt jako on! On prostě jenom tak jde večer zachlastat se svym ujetym, plešatym, neustále masturbujícím agentem Charliem (Evan Handler známý také ze seriálu Sex ve městě) a celej večer skončí nejvetší párty u něj doma, a když se ráno probudí má v bytě 10 takovejch roštěnek, o kterejch se nikomu z nás ani nezdá!
Celý seriál (všech šest sérií) je vlastně o tom, jak Hank chce být se svojí rodinou, ale různý průsery do kterejch se (většinou svojí vinou) v průběhu dostává, mu to neumožňujou.
SPOILER ALERT: Osouloží 16-ti letou holku, která je dcera snoubence Karen, mámu kluka Beccy, potom učí na vysoký, kde v jednu chvíly (obrazně rečeno) spí se svojí asistentkou, studentkou a kolegyní, která je jako náhodou žena děkana a máma nejlepší kamarádky Beccy. Potom osouloží herečku, která má hrát tu 16-letou holku, kterou měl na začátku, a do toho všeho ještě její mámu :D
A ti z vás, kteří ještě neviděli „Cali“ tak ste zmrdi! Protože až si to teďkon pustíte a dojdete k poslednímu dílu třetí série, tak si prostě pustíte první díl čtvrtý série!! Já když na to koukal tak sem dokoukal třetí sérii, tak sem čekal minimálně rok na další séri!!
Naštěstí pro nás fanoušky Californication 2.4. 2014 se pomalu, ale jistě blíží a 7. série (možná poslední) klepe na dveře :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>