Omámení a zmatení

Moc mě mrzí, že jeden ze svých nejoblíbenějších filmů nemohu uvést předmluvou o tom, jak jsem se k němu dostal. Bohužel sám to nevím. Musel se ke mě dostat nějakou zvláštní náhodou.

Sedmdesátá léta, poslední školní den. To si přímo, říká o pořádný mejdan. Přesně tak přemýšlí budoucí „mazáci“ jedné texaské střední školy. Tento film vypráví o pár studentech a jejich dobrodružstvích prožitých v poslední den školy. Zachyceny zde jsou příběhy „mazáků“ připravujících velký mejdan a budoucích prváků, kteří to na začátku prázdnin nemají se svými budoucími spolužáky zrovna lehké.

Přestože film Omámení a zmatení neřeší nějaký závažný problém a má velice jednoduchý děj, jeho atmosféra a Milla Jovovich jako hippie holka mě ohromily. Vždy si ho rád pustím znovu a závidim jim jejich dobu :)

Link na CSFD.cz:
http://www.csfd.cz/film/10215-omameni-a-zmateni/

Jim

Administrator

Student zabývající se studií sociálních věd. Rád se zabývá hudbou, politikou, konspiračními tématy, historií, psychologí a filozofií. Ve volném čase píše povídky, skládá básně, hraje na kytaru a bojuje za lidská práva.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>