Prokletý ostrov

Miluji ten typ filmů, po jehož skončení koukám užasle s otevřenou pusou a nechápavě si v hlavě třídím všechny informace, abych si vysvětlil komplikovaný a zamotaný děj příběhu. Přesně takhle na mě zapůsobil i snímek Prokletý ostrov.
Detektiv Teddy Daniels (Leonardo di Caprio) a jeho kolega Chuck Aule (Mark Ruffalo) byly posláni na ostrov Shutter (zde se nachází psychologická věznice, něco jako Alcatraz pro maniakální zločince), aby našli uprchlou trestankyni Rachel Solando. Vše se jeví jako obyčejný útěk, ale zanedlouho detektiv Daniels zjišťuje, že na ostrově není všechno úplně v pořádku.

Film se odehrává v období po Druhé světové válce. Sám hlavní hrdina na ostrově vzpomíná na hrůzy, které ve válce prožil a znovu se snaží vyrovnat se smrtí jeho ženy. Zjistí, co se na ostrově děje? Neovlivní detektivova minulost jeho zdravý úsudek?

Jim

Administrator

Student zabývající se studií sociálních věd. Rád se zabývá hudbou, politikou, konspiračními tématy, historií, psychologí a filozofií. Ve volném čase píše povídky, skládá básně, hraje na kytaru a bojuje za lidská práva.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>