True Blood – Pravá krev

Přestože jsem byl vždy spíše na komediální seriály nebo sitcomy, tento seriál si mě zcela získal.

Představte si svět, kde koexistujeme s upíry. Zajímavá a zároveň zneklidňující představa seriálu True Blood. Upíři žijí normálně mezi lidmy a živí se syntetickou krví, kterou si mohou koupit kdekoliv, takže už nemusí vysávat lidi a můžou s nimi koexistovat.

Většina seriálu se odehrává ve městě Bon Temps. Zde žije i hlavní hrdinka seriálu Sookie Stackhouseová, které je obdařena darem telepatie (čtením cizích myšlenek). Sookie pracuje v baru u Sama Merlottea, který jakoby přitahoval zvláštní existence. Zde se seznámí s upírem Billem, do kterého se zamiluje. Ovšem láska mezi upírem a člověkem není zrovna jednoduchá záležitost. V tomtu seriálu vystupuje ještě spousta dalších charakterů, mezi nimiž si každý vybere svého oblíbence. Tento seriál vypráví o jejich osudech a dobrodružstvích.

Tento seriál mám opravud rád a to kvůli jeho mysterióznímu ději, charismatickým postavám, lechtivým scénám a hlavně sexy upírkám (na sexy upírky jsem asi nejúchylnější, tak pochopte) :)

Link na CSFD.cz : http://www.csfd.cz/film/241231-true-blood-prava-krev/

Jim

Administrator

Student zabývající se studií sociálních věd. Rád se zabývá hudbou, politikou, konspiračními tématy, historií, psychologí a filozofií. Ve volném čase píše povídky, skládá básně, hraje na kytaru a bojuje za lidská práva.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>