Inspirace

Jestli jste tvořivý a chápete, co to je inspirace, tak určitě víte, jaké to je, když není.

Jako třeba teď, začínám psát článek a nevím, co mám psát. :) Klasika. Ale zase nápad, že tento článek věnuji inspiraci, kterou momentálně postrádám, nezní tak zle :)

Občas fakt něco tvoříte, ale když už se rozhodnete o tom, co budete tvořit, stejně vás nic nenapadá. Zajímavé ale je, že když pak jdete po ulici, nějaký nápad se vám náhodou vyplaví v hlavě. Nejlepší je asi mít něco, kam si to psát, jelikož s mojí zapomětlivostí jsou mé nápady pryč, asi jako obrázek na pláží po přílivu. Stačí vlna vyrušení a ten nápad je fuč, a pak se k tomu vracet doma nechci, protože už prostě nejde o ten aktuální moment, kdy mě ta inspirace chytla, kdy sem mohl ten nápad vystihnout v té nejryzejší podobě.

Z čeho pobírám inspiraci? O tom sem přemýšlel a myslím, že největší inspiraci hledám sám v sobě.To zní trochu egoisticky, ale pokusím se to obhájit. Inspiraci pobírám z věcí, lidí, přírody a dalších činitelů kolem sebe, ale vždycky to zachycuji tak, jak se to reflektuje ode mě.

To je ode mě asi vše na toto téma, co vy a vaše inspirace?

Jim

Administrator

Student zabývající se studií sociálních věd. Rád se zabývá hudbou, politikou, konspiračními tématy, historií, psychologí a filozofií. Ve volném čase píše povídky, skládá básně, hraje na kytaru a bojuje za lidská práva.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>